Pomocnik archiwisty

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pomocnik archiwisty
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
segregacja akt, prowadzenie wykazu wydawanych akt, przygotowywanie akt do wydania, inne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Szubin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Najnowsze oferty

dolnośląskie / Olszyna-Golnice

Opis stanowiska: obsługa administracyjna biura budowy prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej rejestracja i archiwizacja poczty dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy przygotowywanie raportów i zestawień archiwizacja danych w bazach...

Aktywny od: dzisiaj

Operations Specialist [rekrutacja prowadzona online]

Pracodawca: Cloud Best Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

If you are a person, who: Is tired of being bored and repeatability at your current work and you would like to change something; Is proactive, and is looking for interesting solutions and likes to create new things; Likes a modern working environment with a start-up culture;...

Aktywny od: dzisiaj

Płatna praktyka Studencka / Absolwencka

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa ul. Zaruskiego 4

miejsce odbycia praktyki: Warszawa, ul. Zaruskiego 4 Możliwość odbycia praktyk : poniedziałek- piątek 7:00-15:30 Obecnie poszukujemy Praktykantów do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Czym będziesz się zajmował? zadaniami związanymi z ewidencją dokumentacji...