Asystent w dziale Audytu Ogólnego

Ogłoszenie numer: 4138147, z dnia 2021-01-26

VGD Audyt Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

VGD to sieć firm, która posiada oddziały w wielu państwach nie tylko na kontynencie europejskim. VGD współpracuje z miejscowymi specjalistami gwarantując najwyższą jakość usług. Głównym priorytetem dla VGD jest dbałość o klienta i jak najlepsze wypełnianie powierzonych obowiązków.

Nasi specjaliści to biegli rewidenci, posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych. Ich doświadczenie i wiedza w zakresie rachunkowości, podatków i rewizji finansowej buduje kapitał naszej firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Asystent Biegłego Rewidenta w dziale Audytu Ogólnego

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów,
  • bieżący kontakt i współpraca z Klientami,
  • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentacji oraz analiza danych,
  • współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • absolwenci lub studenci V roku studiów ekonomicznych (preferowane kierunki rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • doświadczenie w audycie,
  • zainteresowanie tematyką rachunkowości, podatków, finansów oraz chęć rozwoju w tych obszarach,
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętności analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów, doradców podatkowych,
  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy zawodowej,
  • udział w ciekawych projektach oraz indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • udział w szkoleniach i egzaminach na biegłego rewidenta.