Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Miejsce pracy: Wągrowiec
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:
obsługa programu TX Flex, Marcos,ITeams pakiet office, tłumaczenia z jezyka UKR i ROS, kontakt z kierowcą w języku UKR, ROZ i POL, kompletowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Logistyka, specjalizacja: logistyka
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Wągrowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu