Archiwista zakładowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną- wprowadzanie dokumentów do systemów informatycznych- segregowanie dokumentów- archiwizowanie dokumentów biurowych- wykonywanie czynności zleconych przez opiekuna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku