Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizacja spotkań na terenie biura,
  • obsługa gości,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • współpracę z firmami kurierskimi,
  • zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych,
  • wsparcie administracyjne pracowników biura.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w obszarze administracji biurowej lub obsługi klienta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwości rozwoju;
  • Roczny system premiowy;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika z możliwością rozszerzenia ubezpieczenia dla członków rodziny;
  • Karta Multisport lub alternatywne korzyści sportowe;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"