Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DBRiKT/147/20

Stanowisko pracy ds. programowania, analiz i zarządzania bazami referencyjnymi LPIS/GIS

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat – umowa o pracę

Oferujemy:

  • stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie,
  • nowoczesne technologie,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy,
  • nagrody motywacyjne, „trzynastą pensję",
  • świadczenia socjalne.

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie systemów bazodanowych związanych z raportowaniem i informacją zarządczą realizowanych procesów biznesowych,
  • Wykonywanie analiz danych alfanumerycznych,
  • Projektowanie struktur bazodanowych na potrzeby przechowywania danych,
  • Automatyzowanie procesów obróbki danych narzędziami ETL.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe kierunek informatyka lub pokrewne,
  • Co najmniej roczny staż pracy w zakresie sporządzania analiz danych,
  • Znajomość SQL i umiejętność pracy z bazami danych,
  • Praktyczna znajomość narzędzi ETL,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Wymagania pożądane:

  • Umiejętność pracy z danymi przestrzennymi w środowisku bazodanowym danych będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętności związane z programowaniem obiektowym będą dodatkowym atutem.