Asystent / Asystentka Sprzedaży i Marketingu

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

umowa zastępstwo

Jeśli szukasz dynamicznej pracy, pełnej różnorodnych zadań, to rola asystenta/ki czeka właśnie na Ciebie! Brak nudy gwarantowany. To stanowisko dla osoby świetnie zorganizowanej, potrafiącej przeskakiwać z tematu na temat, która lubi kontakt i współpracę z ludźmi. Oprócz rozwoju swoich kompetencji organizacyjnych, będzie to dla Ciebie szansa poznania świata sprzedaży i marketingu polskiego leadera branży farmaceutycznej. Lubisz takie wyzwania? - Aplikuj!

Na co dzień będziesz zajmować się:
  • Wsparciem organizacyjno-administracyjnym w dziale obsługi sprzedaży i marketingu
  • Obsługą poczty i kalendarza oraz pilnowaniem terminów zespołu
  • Przygotowywaniem oraz koordynowaniem obiegu dokumentów
  • Procesami zakupowymi dla działu (we współpracy z działem Zakupów)
  • Rozliczaniem dokumentów i faktur
  • Wsparciem w organizacji spotkań cyklicznych i konferencji
  • Zbieraniem i raportowaniem potrzebnych danych
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

To praca dla Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word, PowerPoint)
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskiego (m.in. B1)
  • Posiadasz wysokie kompetencje organizacyjne
  • Potrafisz współpracować z dużą grupą osób
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Asystent / Asystentka Biura

Pracodawca: Horyzont Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bytom

Główne zadania: utrzymywanie porządku w dokumentach firmy, odbieranie telefonów, rezerwacje lotów, hoteli, pociągów dla pracowników, prowadzenie podstawowych spraw kadrowych (akta osobowe, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, urlopy, pilnowanie terminów badań...

People Services Senior Specialist [rekrutacja online]

Pracodawca: ING Tech Poland

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 8-16 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Obsługa zapytań od pracowników i managerów 10% - Aktualizacja dostępnych baz wiedzy 10% - Zarządzanie i...

Referent ds. administracji

Pracodawca: SuperDrob S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Karczew

Obowiązki: wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami; wystawianie zamówień w obowiązującym programie; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów według określonego w Spółce schematu; nadzór nad terminowym przepływem informacji i obowiązującą...