Asystentka / Asystent - Recepcjonistka / Recepcjonista

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ząbki

Osoba na stanowisku będzie reprezentować firmę w recepcji, zajmie się koordynacją różnych procesów biurowych: archiwizacją dokumentów, prawidłowym obiegiem faktur, obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej, koordynacją kalendarza zarządu, umawianiem spotkać.

Potrzebujemy osoby, która:
  • posiada minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wie jak i potrafi zorganizować swój dzień pracy oraz przestrzeń dookoła siebie;
  • szybko nawiązuje kontakt ze współpracownikami oraz gośćmi i każdego potrafi obdarować uśmiechem;
  • dobrze zna Microsoft Office i urządzenia biurowe;
  • ma głowę pełną pomysłów i zapał do ich realizacji;
  • jest sumienna, dokładna i zorganizowana
  • chętnie podejmuje się zarówno samodzielnych zadań jak i współpracy z innymi;
  • mile widziana znajomość obsługi systemu Comarch
Oferujemy:
  • na początek 3 miesięczny okres próbny następnie umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Specjalista ds. faktur - budownictwo infrastruktury

Pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

lubuskie / Iłowa i okolice

Zakres obowiązków: rozliczanie faktur za dostarczony materiał oraz usługi od strony rachunkowej oraz merytorycznej przygotowywanie zestawień dotyczących ilości oraz rodzaju materiałów i usług dostarczanych i realizowanych na placu budowy; rozliczanie faktur...

Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer in Sub Custody team

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Would you like to join client-centric team? We are now looking for Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer. This is an opportunity for you to grow and develop in Sub Custody area. In Nordea, we know that great customer experiences require a team...

Asystent / Asystentka działu administracji i inwestycj

Pracodawca: Apteka Dr.Max

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Do działu Administracji i Inwestycji szukamy osoby samodzielnej w działaniu, odznaczającej się wysoką kulturą osobistą, która będzie odpowiedzialna za wspieranie pracowników działu w ich codziennych obowiązkach. Obowiązki: terminowe przetwarzanie dokumentacji...