Asystent / Asystentka ds. Obsługi Klienta w Dziale Technicznym

Jesteśmy jednym z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji, ale przede wszystkim doświadczonym dystrybutorem urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Marki k/Warszawy
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • obsługę zgłoszeń reklamacyjnych krajowych i zagranicznych branży HVAC
  • monitorowanie terminowości oraz etapów realizacji umów serwisowych, kontakt z podwykonawcami
  • współpracę z dostawcami zagranicznymi w związku z prowadzonymi reklamacjami
  • wsparcie sprzedaży towarów i usług
  • przygotowywanie ofert i analiz
  • bieżący kontakt, budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie (bardzo mile widziane wyższe techniczne, inżynieria środowiska, logistyka)
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera – w szczególności MS Word, Excel (analiza danych, tabele przestawne)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację (stały kontakt z dostawcami i klientami zagranicznymi, również telefoniczny)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość środowiska ERP
  • doświadczenie w rozpatrywaniu reklamacji i/lub pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze
  • pakiet szkoleń produktowych oraz z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji
Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: dzisiaj

Konsultant ds. Spedycji

Pracodawca: BBA Transport System Sp. z o.o. Sp.k.

Zespół ten będzie pracował w oparciu o: Moje ponad 13 letnie doświadczenie w branży TSL – będziemy „działać szeroko”, od ROAD, poprzez AIR, SEA oraz RAIL. Ponad 22 letnie doświadczenie BBA Transport System jako operatora logistycznego – doświadczenie...

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...