Pracownik recepcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki | Numer ref.: PRE/015/MBI

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wolne weekendy
  • Pracę w godzinach 8:00-16:30
  • Benefity: Kartę MultiSport, opiekę medyczną

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel/ Word/ Outlook)
  • Doświadczenie w pracy na recepcji
  • Komunikatywność
  • Nastawienie na Klienta
  • Nastawienie na działanie
  • Zmysł organizacyjny
  • Umiejętność zarządzania czasem

Zadania:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą (rejestracja i sortowanie korespondencji)
  • Przygotowanie pokoi do spotkań - weryfikacja stanu wyposażenia (poranny obchód biura), zapewnienie art. biurowych, koszyków ze słodyczami
  • Zamawianie materiałów biurowych, wizytówek, sprzętu biurowego, tonerów
  • Obsługa centrali telefonicznej (przyjmowanie połączeń przychodzących)
  • Obsługa wypożyczenia sprzętu biurowego oraz samochodów służbowych
  • Obsługa klientów zewnętrznych (przyjmowanie gości) i współpracowników firmy
  • Obsługa przesyłek wychodzących i przychodzących oraz współpraca z firmami kurierskimi
  • Dbanie o porządek na recepcji oraz w magazynku