Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Sekretarka
Miejsce pracy: Jędrzychowice
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie interesantów, obsluga urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji, przygotowywanie pism, wystawianie faktur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: umiejetność organizacji pracy

Miejsce pracy:

Jędrzychowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent Kierownika Kontraktu

Pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lublin

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działań kierownika kontraktu w trakcie realizacji kontraktu w ramach projektu inwestycyjnego: Prace nad budową łącznicy LK7/LK68. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: współudział w opracowaniu...

Aktywny od: dzisiaj

Archiwista zakładowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Jaworzno

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: archiwista

Aktywny od: dzisiaj

Archiwista zakładowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Nowy Sącz

Praca w archiwum zakładowym w Sądzie Rejonowym w tym ciężka praca fizyczna przy przenoszeniu dokumentacji archiwalnej. Staż w godz. 7.30-15.30 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak