Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Smolec
Opis stanowiska:
  • obsługa zamówień mailowych i telefonicznych od klientów - przyjmowanie, rejestracja w systemie finansowo-księgowym
  • koordynowanie procesu realizacji zamówień klientów
  • rozpatrywanie reklamacji
  • współpraca z działami sprzedaży, marketingu i finansowym oraz magazynem w celu realizacji zamówień
  • przygotowywanie raportów / zestawień
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność i sumienność w pracy
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT oraz Comarch XL
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • 8-mio godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w stabilnej firmie z ponad 10 letnim doświadczeniem
  • pracę w rozwojowej branży
  • możliwość realizowania ciekawych projektów
  • pracę w niewielkim zespole