Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0499
OBOWIĄZKI:
podstawowe czynności biurowe i kancelaryjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa kserokopiarki
Uprawnienia: obsługa faksu

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno - Techniczny

Pracodawca: Vinderen Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - Włochy

Obowiązki: wsparcie techniczne (drobne prace instalacyjne, przemeblowania); zgłaszanie i monitoring usterek; reagowanie na awarie i zgłoszenia; stały kontakt z recepcją budynku, sekretariatem i administracją techniczną; odbieranie przesyłek; wykonywanie prostych prac...

mazowieckie / Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie realizacja czynności administracyjno–biurowych wspomagających pracę w Referacie Oskarżycieli Publicznych, w tym: wprowadzanie i uzupełnianie danych w systemie informatycznym, rejestrowanie spraw o...

Kierownik ds. administracyjnych

Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Oferta: Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę Szkolenia i nowe możliwości rozwoju Benefity pozapłacowe , w tym m.in. prywatna opieka medyczna, atrakcyjny pakiet szkoleń wewnętrznych i...