Pracownik Działu Badawczo-Rozwojowego

Ogłoszenie numer: 4117041, z dnia 2021-01-04

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Tuchom

Opis stanowiska

  • edycja i obsługa branżowych narzędzi informatycznych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • bieżąca pomoc w dziale

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu technicznym
  • znajomość obsługi komputera oraz zagadnień IT
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość programu CAD
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze