Specjalista ds. opracowywania zleceń z językiem niemieckim

Minol ZENNER Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych, takich jak podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycia.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (praca na niemieckich programach, czytanie dokumentów),
  • chęci i łatwości uczenia się,
  • dobrej organizacji pracy, dokładności,
  • znajomość środowiska Windows i MS Office, w szczególności programu Excel,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • stabilny poziom wynagradzania,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po trzymiesięcznym okresie próbnym),
  • możliwość posługiwania się językiem niemieckim w praktyce,
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:30 – 8:30),
  • kartę Multisportu na korzystnych warunkach,
  • pracę w budynku dobrze skomunikowanym z resztą miasta,
  • fundusz socjalny,
  • imprezy i spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników,
  • pakiet szkoleń systemowych,
  • możliwości wyjazdów do Niemiec (szkolenia, praca),
  • niepowtarzalną atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci pomyśleć o pracy jak o obowiązku.

Jakie będą Twoje zadania?

  • opracowywanie zleceń serwisowych,
  • wykonywanie podstawowych rozliczeń dotyczących wykonanych serwisów,
  • prowadzenie ustaleń ze współpracownikami z innych działów,
  • prowadzenie korespondencji ze współpracownikami oddziałów niemieckich.