Inspektor w Zespole Regresów

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Prowadzenie spraw wynikających z roszczeń regresowych z podmiotami zagranicznymi
  • Kontakt z policją, prokuraturą, sądami i innymi organami w celu ustalenia podstaw do wystąpienia z roszczeniem regresowym do dłużnika/ prowadzenie postępowań windykacyjnych
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami
  • Windykacja spraw regresowych
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym Towarzystwie Ubezpieczeniowym
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
Czego oczekujemy:
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenia w obszarze ubezpieczeń i postępowań regresowych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obszarze w pracy w Call Center/ likwidacji szkód mile widziane
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętej kultury osobistej i orientacji na Klienta
  • Umiejętności pracy w zespole