Pracownik biura

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Rokitno
Numer: StPr/20/1089
OBOWIĄZKI:

UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI ,POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW ,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
Uprawnienia: dokładność, uczciwość, punktualność
Uprawnienia: biegła znajomość programów biurowych

Miejsce pracy:

Rokitno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego