Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Pyrzyce
Numer: StPr/20/0571
OBOWIĄZKI:
Staż dla osób bezrobotnych do 30 r.ż. ze środków POWER, staż w firmie Evergreen Solutions Sp. z o.o. w Pyrzycach na stanowisku pracownik biurowy w godzinach od 08 do 16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Pyrzyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: dzisiaj

Inspektor w Dziale Planowania i Koordynacji

Pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Będziesz odpowiadać za : sporządzenie planów gospodarczych rocznych, wieloletnich oraz prognoz realizacji planów Zakładu, sporządzanie sprawozdań rachunkowych i innych raportów rzeczowo-finansowych z realizacji zadań Zakładu, rozliczanie kosztów w podziale na...

mazowieckie / Warszawa

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie realizacja czynności administracyjno–biurowych wspomagających pracę w Referacie Oskarżycieli Publicznych, w tym: wprowadzanie i uzupełnianie danych w systemie informatycznym, rejestrowanie spraw o...