Referent do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/20/0628
OBOWIĄZKI:

nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze stałymi klientami firmy, wyszukiwanie nowych klientów, realizacja założonych budżetów sprzedaży, bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (kontakt bezpośredni z klientem, kontakt telefoniczny, negocjacje warunków sprzedaży, logistyka i wystawiane faktur), zdobywanie wiedzy o danej sytuacji na rynku z branży tworzywa sztuczne, wprawadzanie danych do systemu (OPTIMA), udział w targach i w akcjach promocyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ekonomia i marketing
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: negocjacje sprzedaży
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft Office
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu