Staż - recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2179
OBOWIĄZKI:
Pon-Pt 9.00-17.00 lub 11.00-19.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Biura

Pracodawca: Horyzont Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bytom

Główne zadania: utrzymywanie porządku w dokumentach firmy, odbieranie telefonów, rezerwacje lotów, hoteli, pociągów dla pracowników, prowadzenie podstawowych spraw kadrowych (akta osobowe, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, urlopy, pilnowanie terminów badań...

People Services Senior Specialist [rekrutacja online]

Pracodawca: ING Tech Poland

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 8-16 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Obsługa zapytań od pracowników i managerów 10% - Aktualizacja dostępnych baz wiedzy 10% - Zarządzanie i...

Asystent/ka Biura

Pracodawca: Staff Partners

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

prowadzenie spraw biurowo-administracyjnych posprzedażowa obsługa klienta sporządzanie raportów i analiz pomoc w przygotowaniu ofert handlowych obsługa korespondencji dobra organizacja pracy i zdolności interpersonalne znajomość języka angielskiego mile widziana...