Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/20/1844
OBOWIĄZKI:
kontakt z biurami na Ukrainie, kontakt osobisty i telefoniczny z pracownikami pochodzącymi z Europy wschodniej, tłumaczenie umów na język ukraiński,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : praca na umowę zlecenie około 154 godziny pracy, praca w godzinach pomiędzy 8 a 16. Wynagrodzenie miesięczne godzinowe według ilości przepracowanych godzin.

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu