Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Gliwice
Wybrana osoba  będzie odpowiedzialna za:
  • Tworzenie i przepływ dokumentacji;
  • Ewidencję i prowadzenie korespondencji firmowej;
  • Odbieranie telefonów;
  • Przyjmowanie i obsługę gości;
  • Archiwizację dokumentacji, wprowadzanie/skanowanie dokumentów do systemów;
  • Realizację bieżących zadań recepcji i wspieranie przełożonego w realizacji zadań związanych z zajmowanym stanowiskiem.
  • Możliwe jest także wykonywanie obowiązków z obszaru Administracji oraz wspieranie innych pracowników biura w ich codziennej pracy.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe, bądź w trakcie studiów;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia;
  • Bardzo dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro i bezpłatny parking;
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej;
  • Miłą atmosferę w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane;
  • Zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat.

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Biura

Pracodawca: Horyzont Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bytom

Główne zadania: utrzymywanie porządku w dokumentach firmy, odbieranie telefonów, rezerwacje lotów, hoteli, pociągów dla pracowników, prowadzenie podstawowych spraw kadrowych (akta osobowe, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, urlopy, pilnowanie terminów badań...

People Services Senior Specialist [rekrutacja online]

Pracodawca: ING Tech Poland

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Katowice

umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy 8-16 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze biuro Zakres obowiązków 60% - Obsługa zapytań od pracowników i managerów 10% - Aktualizacja dostępnych baz wiedzy 10% - Zarządzanie i...

Asystent/ka Biura

Pracodawca: Staff Partners

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

prowadzenie spraw biurowo-administracyjnych posprzedażowa obsługa klienta sporządzanie raportów i analiz pomoc w przygotowaniu ofert handlowych obsługa korespondencji dobra organizacja pracy i zdolności interpersonalne znajomość języka angielskiego mile widziana...