Fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2178
OBOWIĄZKI:
obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych, prowadzenie rozmów z kontrahentami zagranicznymi, współpraca z oddziałami na Litwie i Ukrainie, sprawdzanie poprawności druków księgowych i not korygujących.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fakturzystka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

obsługa urządzeń biurowych; znajomość pakietu office; komunikatywność w kontaktach z kontrahentami zagranicznymi; umiejętność sporządzania i przesyłania dokumentów przewozowych.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie