Staż - pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - pracownik biurowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3086
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

umiejętność obsługi komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność obsługi pakietu Office, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka ds. obsługi gwarancyjnej

Pracodawca: Unihouse S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

podlaskie / Bielsk Podlaski

3200-3600 PLN + premia Zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie kierownika działu w obsłudze administracyjno-księgowej, m.in.: kontrola kompletności, wprowadzanie i rozpisywanie faktur działu do systemu, skanowanie i wprowadzanie do systemu CRM protokołów...

mazowieckie / Marki

Do głównych obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało: Aktywne poszukiwanie nowych klientów Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami Telefoniczna obsługa klientów Koordynowanie i wsparcie w realizacji planu sprzedażowego Wsparcie...