Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Sekretarka
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/20/1333
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż dla osób bezrobotnych

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Office manager

Pracodawca: P.B.A. Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe; dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura oraz całej firmy; bieżąca obsługa sekretariatu firmy: obsługa korespondencji przychodzącej i...

Recepcjonista / Recepcjonistka – Asystent / Asystentka Biura

Pracodawca: CCPORTER Sp.zo.o.

Odpowiedzialność za prowadzenie recepcji Witanie i obsługa gości odwiedzających firmę Dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura Administrowanie salkami konferencyjnymi i częściami wspólnymi np. kuchnia (rezerwacje, wystrój, kontrola zasobów) Organizowanie i...

Junior Process Officer with Norwegian

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Would you like to work for financial institution, in an international team with opportunity to decide about your development path? We are now looking for operational employees to join a team responsible for loans in Norwegian unit. In Nordea, we know that great customer...