Pracownik administracyjny w dziale innowacji

Ogłoszenie numer: 4082929, z dnia 2021-01-11

Firma Starion Wrocław Sp. z o. o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, powstała w 2006 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy Starion składającej się z 16 fabryk zlokalizowanych w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej. Starion Wrocław jest zakładem specjalizującym w wytwarzaniu produktów dla branży AGD, RTV oraz Automotive.

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Szukamy pełnej pasji, energicznej osoby, która interesuje się szeroko pojętą tematyką usprawnień procesów biznesowych (BPM, Lean, Six Sigma). Kandydat na to stanowisko powinien być osobą dociekliwą oraz potrafiącą łatwo przyswajać nowe informacje. W konfrontacji z problemami powinien starać się szukać źródeł problemu i dążyć do ich optymalnego rozwiązania.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkich umiejętności twardych i miękkich potrzebnych do sprawnego wykonywania swoich obowiązków uczymy od zera.

Stanowisko otwiera także ścieżkę kariery w działach pokrewnych w zależności od wyników i predyspozycji kandydata.

Zakres obowiązków:
  • Standaryzacja procesów produkcyjnych, tworzenie procedur iinstrukcji,
  • Zbieranie oraz analiza danych kluczowych dla optymalnego funkcjonowania obszaru produkcji,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych dla obszaru produkcji,
  • Ciągłe poszukiwanie lepszych praktyk w podległym obszarze, w celuidentyfikacji potencjalnych oszczędności.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane techniczne),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS-Excel,
  • Zdolności szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów,
  • Ambicja, dyspozycyjność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Pakiet socjalny i kartę Multisport,
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę w godzinach 7-15
  • Bezpłatny transport na trasach dojazdowych z Bielawy, Dzierżoniowa, Świdnicy i Wałbrzycha.