Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/3391
OBOWIĄZKI:
Podanie informacji dla cudzoziemców w języku rosyjskim, organizacja roboty pracowników, praca biurowa, raportowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu