Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/20/0430
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu. Staż dla osób do 30 roku życia w ramach POWER

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: wczoraj

Pracownik i stopnia

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Świętochłowice

prace administracyjno - biurowebiurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: s

prace administracyjno - biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: s