Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/4596
OBOWIĄZKI:
obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych; zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą; przygotowywanie i wysyłanie przesyłek pocztowych i kurierskich; obsługa firmowej poczty elektronicznej; koordynacja obiegu dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Doświadczenie mile widziane
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

znajomość zasad legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu