Kierownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/4616
OBOWIĄZKI:
koordynacja obiegu dokumentów, a także przepływu informacji i korespondencji (telefonicznej, mailowej)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera -EXCEL
Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
Uprawnienia: obsługa programu PowerPoint

Wymagania inne:

znajomość kwestii finansowych, umiejętność sporządzania pism urzędowych, wypełniania formularzy; wiedza z zakresu kadr; mile widziane: asertywność, samodzielność; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu