Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/20/0679
OBOWIĄZKI:
udzielanie informacji klientom Urzędu, marketing usług oferowanych przez Urząd, pomoc przy obsłudze kancelaryjnej, pomoc przy przyjmowaniu i weryfikacji dokumentacji dostarczanej do Urzędu, obsługa urządzeń biurowych
Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: wczoraj

Recepcjonistka Medyczna

Pracodawca: ABI-MED

ZOBACZ WIĘCEJ

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Bieżąca obsługa rejestracji przychodni: przyjmowanie zgłoszeń pacjentów, umawianie terminów na świadczenia usług medycznych, wprowadzanie danych o wizytach do programu Obsługa telefoniczna i udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług w placówce...

Pracownik biurowy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Pyrzyce

Staż dla osób bezrobotnych do Urzędu Skarbowego w Pyrzycach do Referatu Czynności Analitycznych i Sprawdzających na stanowisko pracownik biurowy w godzinach od 07 do 15. Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa komputera