Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Podegrodzie
Numer: StPr/20/2082
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych oraz komputera. Praca dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Wymagana bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Praca przy przygotowaniu ofert handlowych oraz kosztorysów. Wymagane zdyscyplinowanie i determinacja do wykonywania pracy biurowej. Mile widziana znajomość obsługi programu Autocad. Praca w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i motywacja do pracy oraz zdyscyplinowanie

Miejsce pracy:

Podegrodzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego