Stażysta w sekcji nadzoru przeciwepidemicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1896
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się ze strukturą PIS i ONS , zapoznanie się z aktami prawnymi , procedurami i instrukcjami obowiązującymi w Sekcji Nadzoru P/epidemiologicznego, prowadzenie rejestrów spraw przychodzących i wychodzących, uczestnictwo w przeprowadzaniu dochodzeń epidemiologicznych(godziny pracy 7.30-15.05)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

kierunek/specjalność wykształcenia zgodny z wymaganiami na w/w stanowisku, obługa komputera Ms Office (Excel, Word)

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej