Pracownik Kancelarii Ogólnej Uniwersytetu

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej w tym obsługa elektronicznej platformy usług administracji publicznej e-PUAP;
  • Organizacja obiegu dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Obsługa zapotrzebowań na usługi kurierskie;
  • Obsługa spraw administracyjno-biurowych kancelarii (zamówienia materiałów eksploatacyjnych, przygotowywanie dokumentów, obsługa interesantów);
  • Zarządzanie skrzynką mailową;
  • Obsługa centrali telefonicznej;
  • Prowadzenie ewidencji wpływających dokumentów księgowych;
  • Archiwizacja dokumentów papierowych i elektronicznych;
  • Wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe (min. licencjat);
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy;
  • Szeroki pakiet socjalny.