Kierownik Sekcji Administracyjnej

Ogłoszenie numer: 4067049, z dnia 2020-12-24

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby udzielenia zamówień publicznych m.in. na usługi prania, sprzątania, ubezpieczenia, ochrony, obsługi telefonicznej, transportu oraz żywienia pacjentów.
  • Współpraca oraz nadzór nad realizacją usług świadczonych na rzecz Instytutu przez firmy zewnętrzne.
  • Nadzór nad rozliczaniem kosztów eksploatacyjnych dostawców mediów.
  • Kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących ochrony środowiska.
  • Nadzór nad środkami transportu oraz nadzór i koordynacja transportu wewnętrznego i zewnętrznego (zlecanego na zewnątrz).
  • Przeprowadzanie konkursów na najem i dzierżawę powierzchni użytkowych Instytutu.
  • Prowadzenie spraw związanych z podatkami od nieruchomości.
  • Współpraca w realizacji inwentaryzacji składników majątkowych Instytutu.
  • Nadzór i przygotowanie dokumentacji na potrzeby realizacji spraw ubezpieczeniowych.
  • Nadzór oraz rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.
  • Nadzór nad realizacją zadań Sekcji Administracyjnej.
  • Współpraca przy tworzeniu procedur ISO.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub związane z zarządzaniem.
  • Minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym.
  • Dobrze widziane doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami lub administrowaniu.

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju kompetencyjnego.
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).