Specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Ogłoszenie o naborze Nr 72337

Warunki pracy

Praca biurowa przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy. Wymuszona pozycja ciała związana z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej. Oświetlenie naturalne i sztuczne. Nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy. Narzędzia i materiały pracy: biurko, komputer, telefon. Bariery architektoniczne – pomieszczenie na parterze nie jest przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W budynku stanowiącym miejsce pracy znajduje się winda i podjazdy dla osób niepełnosprawnych, jednakże zachodzi konieczność poruszania się po kondygnacjach niewyposażonych w w/w udogodnienia.

Zakres zadań

  • uczestniczy w pracach komisji przetargowej w roli sekretarza
  • sporządza Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia
  • zamieszcza ogłoszenia w Dz. U. U.E., Biuletynie Zamówień Publicznych oraz na stronie internetowej
  • zwraca wadia wykonawcom
  • utrzymuje systematyczne kontakty z Zespołem Radców Prawnych
  • na bieżąco współpracuje z komórkami organizacyjnymi KWP wnioskującymi o rozpoczęcie procedury zamówienia publicznego
  • opiniuje wnioski o rozpoczęcie postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego
  • wykonuje inne zadania zgodnie z obowiązującym regulaminem pracy komisji przetargowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie o profilu administracyjnym, technicznym lub ekonomicznym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań przetargowych
  • Przeszkolenie z zakresu prawa zamówień publicznych
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • Znajomość przepisów dot. zamówień publicznych i około ustawowych
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • Komunikatywność i umiejętności redakcyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kursy specjalistyczne z zakresu zamówień publicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Umiejętność negocjowania oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych