Specjalista ds. kadr i rozwoju

AWP Group to międzynarodowa firma, zajmująca się produkcją urządzeń manipulacyjnych dla przemysłu PCB oraz urządzeń typu wet proces, będąca częścią amerykańskiej firmy Whelen / GreenSource,. AWP Group konsekwentnie realizuje misję dostarczania rozwiązań nieszablonowych i szytych na miarę. Sukcesywnie wzbogacamy swoją ofertę, zdobywając zaufanie naszych klientów. Posiadamy punkty sprzedażowe w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, w Chinach oraz kilku innych krajach. Klienci z całego świata są zainteresowani oferowanymi przez nas rozwiązaniami, dlatego obecnie powiększamy nasz zespół specjalistów.

Miejsce pracy: Bolesławiec

Obowiązki:

  • Obsługa codziennych operacji działu kadr
  • Administrowanie świadczeniami pracowniczymi (PPK, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i inne)
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowych
  • Sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników, w tym zbieranie i weryfikowanie informacji dotyczących czasu pracy, absencji, zmian danych osobowych pracowników
  • Nadzór nad poprawnością danych wprowadzanych do systemu
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie administracji zasobami ludzkimi
  • Podstawowa obsługa pracowników oraz udzielanie wyjaśnień
  • Wsparcie w tworzeniu ścieżki rozwoju pracowników firmy
  • Administracja planem szkoleń, ustalenie harmonogramu szkoleń
  • Ustalanie terminów i zakresu szkoleń
  • Wykonywanie obowiązków wynikających z ZSZ

Dodatkowe wymagania:

  • Umiejętność analizy i wprowadzania danych
  • Przykładna dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności MS Office, w tym biegłość w programach Excel i Word
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, pisemne i ustne
  • Znajomość aktualnych praktyk HR
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Edukacja i doświadczenie

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarównona potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodęna pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moichdanych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwiwykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawąo ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)