Asystent ds. administracji z jęz. niemieckim

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: ADA/049/TŁU

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie miesięczne - 4300 zł brutto
  • Praca od połowy stycznia
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pakiet szkoleń wdrażających

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane
  • Gotowość do pracy na pełny etat
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Komunikatywność, dokładność oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Codzienny kontakt z niemieckim oddziałem firmy
  • Umawianie i organizacja spotkań z managerami oraz sporządzanie protokołów ze spotkań
  • Koordynowanie działań administracyjnych oraz dotrzymywanie terminów
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowywanie raportów
  • Procesowanie faktur

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Operations Specialist [rekrutacja prowadzona online]

Pracodawca: Cloud Best Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

If you are a person, who: Is tired of being bored and repeatability at your current work and you would like to change something; Is proactive, and is looking for interesting solutions and likes to create new things; Likes a modern working environment with a start-up culture;...

Junior Office Manager

Pracodawca: GFT Poland Sp. z o. o.

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

Do zadań osoby na stanowisku Junior Office Manager należeć będzie: Zarządzanie codzienną pracą biura Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura Dbanie o efektywne wykorzystanie powierzchni Prowadzenie raportów i...

Assistant / Service Operations Officer in Static Data Team

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Would you like to have an opportunity to work with international professional banking clients? We are now looking for a highly motivated and professional candidates. You will have a chance to work as a Assistant/Service Operations Officer and be responsible for...