Statystyk medyczny-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim
Miejsce pracy: Opole Lubelskie
Numer: StPr/20/0793
OBOWIĄZKI:

prowadzenie rejestrów, praca z programami obowiazujacymi w Sekcji Nadzoru Epidemicznego, sporządzanie pism

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Opole Lubelskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim