Praktykant w Dziale Zakupów

PoszukiwanyPraktykant w Dziale Zakupów

Edison Energia - jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną. Zależy nam na tym, aby każdy miał możliwość wykorzystania energii słonecznej do zasilania swojego domu.

Poszukujesz ciekawych praktyk zawodowych? Zapraszamy do Edisona, najszybciej rozwijającej się firmy fotowoltaicznej w Polsce!

Obecnie poszukujemy osób posiadających status studenta, chętnych do odbycia płatnych praktyk, w pełnym wymiarze godzinowym.

Zyskaj z nami:
  • Zdobycie super doświadczenia pod okiem Specjalistów i Managerów z różnych obszarów firmy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu – dla najlepszych przewidujemy przedłużenie umowy
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji
  • Praktyki w jednej z wiodących firm z branży OZE w Polsce

Najnowsze oferty

Aktywny od: 2021-01-25

Asystentka / Asystent ds. Marketingu Handlowego

Pracodawca: KSM VISION Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie administracyjne i operacyjne bieżącej pracy działu handlowego. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Leadów) Wsparcie działań z zakresu marketingu i...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka działu controllingu

Pracodawca: Zoeller Tech Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Rekowo Górne k. Redy

Opis stanowiska: wsparcie w wykonywaniu analiz i raportów przygotowanie danych do budżetów oraz planów finansowych analiza danych finansowych współpraca z działem księgowości i Dyrektorem Finansowym praca w oparciu o system ERP i MS Excel Oczekiwania: studenci lub...

wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska: Wsparcie w zakresie prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami (m.in. BDO), Zapoznanie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi w zakresie ochrony środowiska, Zbieranie i analiza danych do środowiskowych raportów korporacyjnych oraz...