Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa
W/REC
Twoje Zadania:
  • Profesjonalna obsługa Recepcji w Centrali Spółki
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki
  • Udzielanie informacji Klientom i gościom
  • Koordynowanie ruchu osobowego pracowników i gości
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Rezerwacja sal konferencyjnych
  • Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą Biura Zarządu
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie: minimum tytuł licencjata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do otoczenia oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.