Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Łódź
Biegle posługujesz się językiem niemieckim? Lubisz pracę z ludźmi? Zaaplikuj i dołącz do najbardziej rozpoznawalnej organizacji w Łodzi.

oferujemy

  • umowę o pracę u naszego klienta
  • świetną atmosferą pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet szkoleń wdrażających
  • bogaty system premiowania
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę lunchowa
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

zadania

  • wsparcie pracowników wewnętrznych w zakresie operacji, dostępności i użyteczności systemów informatycznych
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych / e-mailowych / internetowych od użytkowników infrastruktury IT w całej firmie
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • pomoc pracownikom wewnętrznym w wykorzystaniu narzędzi informatycznych

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej i w weekendy
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • znajomości narzędzi MS Office
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47