Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/20/3835
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji, przygotowanie korespondencji do wysyłki, przygotowanie pism po ukraińsku dla zatrudnionych pracowników ukraińskojęzycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, znajomość języka ukraińskiego,umiejętność obsługi MS Office, obsługa kserokopiarki

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie