Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Referent
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/20/0543
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Referent ds. Administracyjnych

Pracodawca: Grupa ERBUD

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Opis stanowiska: Nadzór nad obiegiem dokumentów w systemie zgodnie z wewnętrznymi procedurami; Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów i wymogów prawa zamówień publicznych; Dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej;...

Process Officer / Senior Specialist, Cash Management Operations

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Would you like to to develop your knowledge around cash management services and get closer to the world of banking? We are now looking for a Process Officer or Senior Specialist join teams in Cash Management Operations. In Nordea, we know that great customer...

Recepcjonistka

Pracodawca: eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska: ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz dbanie o jej prawidłowy obieg zamawianie artykułów spożywczych i biurowych rejestrowanie faktur zakupowych przygotowanie sal konferencyjnych na spotkania biznesowe kontakt w imieniu spółek...