Rejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Opis stanowiska
  • Przeprowadzenie czynności wstępnych, w tym przygotowanie odczynników chemicznych, przyrządów i urządzeń w sposób zapewniający właściwe przeprowadzenie badań histopatologicznych;
  • Przyjmowanie materiału przesłanego do laboratorium, sprawdzenie i oznakowywanie przed rozpoczęciem badania;
  • Współpraca z lekarzem/asystowanie podczas wykonywania oceny materiału śródoperacyjnego;
  • Wykonywanie badań histopatologicznych z zakresu patomorfologii, w tym opracowanie materiału z bloczka parafinowego oraz krojenie i barwienie preparatów;
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, zgodnej z obowiązującymi procedurami oraz przepisami.
Wymagania
  • Wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki: biologiczne, chemiczne, medyczne);
  • Doświadczenia w pracy laboratoryjnej;
  • Znajomości technik histopatologicznych i doświadczenia w zakładzie patomorfologii na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności dobrej organizacji pracy własnej;
  • Znajomości obsługi komputera.
Oferujemy
  • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole, w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport, zniżki na badania diagnostyczne, premię roczną);
  • Umowę o pracę;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.