Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Administracji

Jako J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 pracowników w całym kraju. Szukamy ludzi wszechstronnych, o szerokich horyzontach, z pasją i ciekawością. Liczy się dla nas otwartość, chęć nauki i rozwoju, umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz zaangażowanie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków
  • nadzór i przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej
  • przyjmowanie zgłoszeń i koordynacja napraw oraz serwisów w biurach i laboratoriach
  • ścisła współpraca działami wewnątrz firmy i oddziałami poza Gdynią
  • dbanie o obieg dokumentacji
  • rozliczanie FV w systemie
Nasze oczekiwania
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale administracji/eksploatacji
  • znajomość programu Excel w dobrym stopniu (na poziomie tabel przestawnych)
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Co możemy Ci zaoferować:
  • umowę o pracę z wypłatą na czas
  • praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • opiekę medyczną w Medicover i ubezpieczenie grupowe
  • benefity w ramach ZFŚS (min. dofinansowanie do wczasów, karty świąteczne)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.