Kontroler ds. inwentaryzacji

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
numer referencyjny: W/IRF/06/09/20
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
  • prowadzenie inwentaryzacji majątku: materiałów i przedmiotów nietrwałych oraz udział przy inwentaryzacji środków trwałych wg zasad określonych w Ustawie o rachunkowości i w Instrukcji inwentaryzacyjnej If4,
  • przeprowadzanie spisu z natury składników majątku w zakresie i terminach ustalonych w planie inwentaryzacji,
  • sprawdzanie prawidłowości ustalenia zapasów w ewidencji ilościowej na dzień spisu oraz ujawnianie zapasów gospodarczo nieuzasadnionych,
  • ustalanie różnic inwentaryzacyjnych (niedoborów i nadwyżek) i wnioskowanie kompensaty w zakresie powstałych różnic inwentaryzacyjnych, sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych inwentaryzacji oraz kompletowanie aktów inwentaryzacyjnych,
  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny powstawania różnic inwentaryzacyjnych oraz kwalifikowanie niedoborów do zawinionych lub niezawinionych,
  • kontrola prowadzenia gospodarki materiałowej i magazynowej oraz ewidencji i gospodarki przedmiotami nietrwałymi w użytkowaniu,
  • wydawanie w czasie przeprowadzania inwentaryzacji zaleceń usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości oraz dopilnowanie ich wykonania.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 6 lata doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z finansami i rachunkowością,
  • wiedza zawodowa w zakresu gospodarki materiałowej, kontroli,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza funkcjonalna SAP MM i  SAP HCM,
  • gotowość do regularnych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer in Sub Custody team SE

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  Would you like to join client-centric team? We are now looking for (Assistant) Service Operations Officer. This is an opportunity for you to grow and develop in Sub Custody area.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...

Pracownik ds. Administracyjnych

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Moszna-Parcela gm. Brwinów

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja i kontrola realizacji międzynarodowych zleceń w obszarze spedycji współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką...