Specjalista ds. Platformy Szkoleniowej

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: TOS/10/2020
Zadania:
  • Zarządzanie, administracja, aktualizacja, prowadzenie dokumentacji platformy Moodle
  • Dbanie o bezpieczeństwo i rozwiązywanie bieżących problemów ze środowiskiem Moodle
  • Uczestnictwo w inicjowaniu i realizacji projektów związanych ze środowiskiem Moodle LMS
  • Wsparcie w rozwoju funkcji i dostosowania aplikacji zgodne z wymogami użytkowników środowiska LMS
  • Nadzorowanie relacji z powiązanymi dostawcami usług hostingowych (IT)
  • Konfiguracja platformy w zakresie śledzenia i raportowania.
  • Projektowanie i przygotowywanie treści szkoleniowych w środowisku platformy Moodle i ich aktualizacja
  • Zarządzanie treściami, wdrażanie kursów i egzaminów na platformie elearningowej
  • Nadzór nad platformą i treściami na niej umieszczonymi w kwestii jej właściwego działania
  • Monitorowanie, rozwiązywanie i komunikowanie problemów dotyczących kursów
  • Zapewnienie wsparcia studentom i wykładowcom
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • 2 letnie doświadczenie w administrowaniu, utrzymywaniu, dopasowywaniu do wymagań środowiska CMS lub LMS
  • Udokumentowane doświadczenie i wiedza w zarządzaniu platformą Moodle lub podobną (np. Blackboard, Canvas, Skakai itp.)
  • Umiejętności analityczne i pracy w zmieniającym się środowisku.
  • Umiejętność przetwarzania tekstu i innych aplikacji pakietu Office z wykorzystaniem oprogramowania do tworzenia treści LMS (iSpring, Articulate, Adobe Capitive)
  • Silne walory estetyczne, kompozycyjne i typograficzne
  • Umiejętności pracy zespołowej
Mile widziane:
  • Podstawowa wiedza w zakresie zarządzania bazami danych MySQL
  • Podstawowa wiedza w zakresie dostarczania rozwiązań webowych takich jak HTML, PHP, JavaScript i CSS

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w branży lotniczej
  • Elastyczne formy zatrudnienia
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.