Kierownik Sekretariatu / Lab Manager

Ogłoszenie numer: 3974154, z dnia 2020-11-20

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie sekretariatu Zakładu Hematologii Eksperymentalnej IHiT i logistykę badań naukowych prowadzonych w Zakładzie. Do szczegółowych zadań należeć będzie m.in:

  • obsługa sekretariatu Zakładu, prowadzenie i rejestrowanie bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej, aktualizacja kalendarza urlopów, szkoleń i konferencji pracowników Zakładu,
  • prowadzenie dokumentacji projektów realizowanych w Zakładzie, współpraca z Działem Nauki,
  • monitorowanie stanu zasobów materiałowych Zakładu,
  • uzyskiwanie ofert od dostawców aparatury i odczynników, przygotowywanie wniosków na zakup odczynników i aparatury, przetargów, współpraca z działem zamówień publicznych i działem finansowo – księgowym, magazynem,
  • opieka nad harmonogramem spotkań naukowych Zakładu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie,
  • doświadczenie w zarządzaniu sekretariatem,
  • znajomość branży biotechnologicznej lub instytucji naukowych lub doświadczenie w pracy w firmach/instytucjach z branży biotechnologii /instytucjach naukowych,
  • biegła obsługa komputera,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  • interesującą i samodzielną pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwoju kompetencyjnego,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).