Asystent / Asystentka Dyrekcji

Poszukujemy osób na stanowisko Asystent / Asystentka Dyrekcji dla międzynarodowej firmy produkcyjnej na terenie Śląska. Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem.  W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 2/11/2020/BA
Główne zadania:
  • Prowadzenie sekretariatu oraz recepcji.
  • Wsparcie kierowników działów w rutynowych i nierutynowych zadaniach.
  • Udział w tworzeniu kampanii marketingowych online.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego/ukraińskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawnego operowania liczbami.
  • Swoboda w poruszaniu się w mediach społecznościowych.
Firma oferuje:
  • Szeroki dostęp do szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Premie oraz bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w otwartej kulturze organizacyjnej.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.